Blog

Dowiedz się więcej o pracy w Holandii lub Belgii.

Poznaj zalety pracy przy wieszaniu kur w Holandii

Czy masz dość swojej obecnej pracy? A może marzyłeś zawsze by zarabiać za granicą? Być może masz dość sytuacji ekonomicznej w Polsce? Jeśli tak, przyjrzyj się opcji zatrudnienia w Holandii. Podjęcie pracy za granicą to zawsze dobra decyzja. Daje ona szansę na lepsze życie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Na jakie oferty pracy warto zwrócić uwagę?

Praca wieszanie kur to zajęcie podejmowane stosunkowo często przez pracowników z Polski. Polega ona w głównej mierze na wieszaniu kurczaków na haki, używaniu prostych narzędzi mechanicznych i ich obsługa oraz praca przy linii produkcyjnej, a także wykonywanie innych obowiązków zgodnie z instrukcjami w miejscu pracy.

Jakie są wymagania wobec pracowników?

Decydując się na podjęcie tego zajęcia nie musisz spełniać zbyt wielu wygórowanych wymagań. Liczą się przede wszystkim entuzjazm, chęci i zaangażowanie w pracę. Mile widziana jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Podczas pracy przy linii produkcyjnej możesz spotkać się z nieco większym hałasem spowodowanym przez pracujące maszyny, a także temperaturą niższą od pokojowej.

Jest to podyktowane branżą spożywczą, która posiada określone wymagania, w związku z czym jako pracownik również będziesz musiał dbać o higienę w miejscu wykonywania swoich obowiązków.

Powinieneś wiedzieć, że nasza oferta to nie tylko stabilna praca przy wieszaniu kur w Holandii, ale również pełna pomoc w zorganizowaniu transportu za granicę, zakwaterowanie w małych, kameralnych domach tak by zapewnić pracownikom całkowite bezpieczeństwo, pewna umowa holenderska oraz stabilne wynagrodzenie. Domy, w których mieszkają pracownicy spełniają wszystkie standardy SNF, bezwzględnie posiadają łazienkę oraz kompletnie wyposażoną kuchnię dającą wiele kulinarnych możliwości swoim mieszkańcom.

 

Współpracujemy z zaufanym przewoźnikiem, który świadczy usługi transportowe “od drzwi do drzwi”, w związku z czym nie musisz martwić się w jaki sposób dotrzesz pod wskazany adres. Również na miejscu zapewnimy Ci dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy, tak byś czuł się w pełni bezpieczny i nie musiał korzystać ze środków transportu publicznego. Ponadto oprócz busów pracowniczych do dyspozycji są rowery.

Będąc za granicą jesteś w pełni ubezpieczony. Oczywiście jeśli posiadasz własne ubezpieczenie to jest to jak najbardziej możliwe za granicą i nikt nie narzuci Ci innego rozwiązania. Opłata za ubezpieczenie w tym kraju wygląda nieco inaczej niż w Polsce i pobierana jest tygodniowo. Zostanie ona odliczona od Twojego wynagrodzenia tak byś nie musiał o niej pamiętać i samodzielnie dokonywać stosownej opłaty. Każdy kto mieszka lub pracuje w Holandii jest prawnie zobowiązany do zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego. Jest ono gwarancją podstawowej opieki zdrowotnej.

Koronawirus a praca w branży spożywczej?

Jeśli Twoje myśli zaprząta obawa przed wirusem koronawirusem to zapewniamy, że w miejscu pracy związanego z branżą spożywczą panują bezpieczne warunki, a my dokładamy wszelkich starań by to miejsce było całkowicie zabezpieczone przed rozprzestrzenianiem się wirusa Sars-Cov-2 oraz jakichkolwiek innych chorób.

Pracownicy zobligowani są do ciągłego dbania o higienę stanowiska pracy, tak by każdy mógł czuć się spokojny o sterylność warunków, w których pracuje.

Chcąc jeszcze bliżej przedstawić możliwości jakie daje Holandia praca wieszanie kurczaków poruszymy kilka kwestii, z którymi spotykamy się najczęściej przy planowaniu wyjazdu za granicę w celach zarobkowych. Przede wszystkim oferta pracy skierowana jest nie tylko do osób indywidualnych, ale także dla par i niewielkich grup.