Zakwaterowania

Nasi pracownicy mają do dyspozycji zakwaterowania w normalnych domach, zamiast bungalow jakie oferują inne agencje.

Zakwaterowanie podczas pracy w Holandii | PrismaWorx
Praca Holandia Zakwaterowanie | PrismaWorx

Oferujemy więcej, niż tylko pracę!

Nasze domy w takcie pracy w Holandii oraz Belgii

Mając na uwadze zdrowie naszych pracowników oferujemy zakwaterowania w małych, kameralnych domach. Są to typowo holenderskie lub belgijskie domki, zlokalizowane możliwie najbliżej danego zakładu pracy. Wszystko z myślą o naszych pracownikach. Postaw na pracę w Holandii.

Nasze domy są zawsze w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty, takie jak lodówki, kuchenki, pralki, mikrofale, jak również na niektórych lokalizacjach zmywarki. Wiemy, że należyty komfort wypoczynku po dniu pracy jest istotną kwestią, dlatego dokładamy wszelkich starań. 

Możliwość zamieszkania w małych, kameralnych domach to wiele plusów. Możesz wraz ze znajomymi zorganizować grilla, bądź wymyślić jakąkolwiek inną aktywność koło domu. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić Ci zarówno czas, jak i pieniądze. Praca w Belgii czeka na Ciebie.

Nie znalazłeś interesującej oferty pracy?

Masz kilka opcji kontaktu, abyśmy mogli ze sobą porozmawiać!

Zadzwoń do nas

Taka forma kontaktu pozwoli nam Cię jak najlepiej poznać, a co za tym idzie, dopasować ofertę do Twoich preferencji.

Wyślij e-mail

Nie masz czasu na rozmowy telefonicznie? W pełni to rozumiemy i dlatego wystarczy, że wyślesz do nas e-mail z zapytaniem.

Zarejestruj się

Chciałbyś abyśmy zadzwonili do Ciebie pierwsi? Żaden problem, wystarczy, że skorzystasz z formularza i się zarejestrujesz!

Dokonujemy wszelkich starań, aby nasze zakwaterowania były zawsze w pełni przygotowane, a także na bieżąco serwisowane. Korzystając z zakwaterowań PrismaWorx nie musisz przejmować się miesięczną opłatą za mieszkanie – u nas płatności są co tydzień.

Dzięki klimatycznym domkom czas spędzony za granicą będzie dla Ciebie znacznie przyjemniejszy. Po powrocie z pracy będziesz mógł w pełni odpocząć i nabrać sił przed kolejną zmianą. Sprawdź już teraz poniżej nasze przykładowe zakwaterowania zarówno w Holandii, jak i Belgi.

Przykładowe zakwaterowanie 

Zakwaterowanie w Holandii

Jednym z zakwaterowań mając pracę w Holandii jest mieszkanie w niemalże centrum miasta. W okolicy można znaleźć sklepy, jak i siłownie. 

Liczba pokoi

5

Liczba łazienek

1

W okolicy

Sklepy i siłownia

Wyposażenie

w pełni AGD

Osoby na pokój

Max. 2

Wifi

Tak

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Przykładowe zakwaterowanie 

Zakwaterowanie w Belgii

Jednym z zakwaterowań pracując w Belgii jest z kolei dom na obrzeżach miasta, w cichej i spokojnej okolicy.

Liczba pokoi

7

Liczba łazienek

2

W okolicy

Sklepy spożywcze

Wyposażenie

W pełni AGD

Osoby na pokój

2

Wifi

Tak

Przykładowe zakwaterowanie 

Zakwaterowanie w Belgii

W Belgii również do wyboru są domy na obrzeżach miasta, które są na tyle dobrze skomunikowane, że w bliskiej okolicy można znaleźć sklepy.

Liczba pokoi

3

Liczba łazienek

1

W okolicy

Sklepy oraz siłownia

Wyposażenie

W pełni AGD

Osoby na pokój

2

Wifi

Tak

Previous slide
Next slide

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na więcej pytań dotyczących pracy w Holandii oraz Belgii

SNF

Stichting Normering Flexwonen (SNF) jest zobowiązana do zapewnienia wysokiej jakości zakwaterowania, między innymi dla pracowników międzynarodowych. Na przykład obudowa musi spełniać różne normy, aby móc otrzymać znak jakości SNF.
PrismaWorx uważa, że ważne jest, aby jej pracownicy byli odpowiednio zakwaterowani. W związku z tym spełniamy ten standard w zakresie zakwaterowania pracowników międzynarodowych i jesteśmy wpisani do SNF.

ABU

Od 1961 roku ABU (Holenderskie Stowarzyszenie Agencji Pracy Tymczasowej) jest głównym rzecznikiem przedsiębiorstw z sektora flex oraz największą i najbardziej znaczącą organizacją pracodawców w sektorze pracy tymczasowej. Członkowie ABU wyróżniają się na rynku pracy, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

abu-logo-250x250