Pracownik produkcji – kury – wieszanie na haki

  • Praca na pełen etat
  • Belgia
  • Opublikowano 2 lata temu
  • Belgia
  • Belgia

17.64€ na godzinę

Brak znajomość języka

Brak prawa jazdy

Pracownik produkcji – kury - wieszanie na haki

Agencja pośrednictwa pracy PrismaWorx, nie znajduje Ci jedynie pracy lecz daje szansę na lepsze jutro dla Ciebie i Twojej rodziny.

Oferujemy pracę w stabilnych warunkach w Belgii. Mając na uwadze zdrowie naszych pracowników oferujemy zakwaterowania w małych, kameralnych domach – wszystko po to by dbać o Wasze bezpieczeństwo. Postaw na agencję PrismaWorx i zyskaj to, co najlepsze!

3

Co zyskujesz?

Pamiętaj, że oferujemy więcej niż tylko pracę!

Zakwaterowanie

W typowo holenderskich lub belgijskich domkach.

Transport

Pomożemy Ci zorganizować transport za granicę.

Belgijską umowę

Wyjeżdżając z nami do pracy wszystko jest przejrzyste.

Wynagrodzenie

Oferujemy Ci 17.64€ brutto za godzinę pracy + dodatki zmianowe.

Ile dodatkowo możesz zarobić?

Oferujemy dodatek dla kierowców w wysokości 8 dziennie.

Czego od Ciebie oczekujemy

Znajdziesz naszą agencję w KRAZ pod numerem 23700

Nasze wymagania

Twoje obowiązki

Jakie płyną korzyści dzięki pracy za granicą?

Zobacz jak szybko możesz zmienić swoje plany na przyszłość.

Wypasiony samochód

Nowe BMW lub AUDI.

Nowa miejscówka

Własny dom lub mieszkanie.

Najnowszy iPhone

A także słuchawki Beats.

Rajskie wakacje

Malediwy lub Tajlandia.

Zainteresowany/a?

Zarejestruj się już teraz, aby mógł się skontaktować z Tobą nasz rekruter!