Brygadzista – Team Leader

  • Praca na pełen etat
  • Holandia
  • Dodano 3 miesiące temu
  • Holandia
  • Holandia

11.10€ na godzinę

Znajomości języka obcego

Prawo jazdy kat. B

Poznaj bliżej swojego przyszłego pracodawcę

Fortaplant jest firmą, która dba o rozwój ludzi, a także poświęca uwagę opiece nad roślinami. Firma zajmuje się produkowaniem sadzonek różnych warzyw oraz owoców miękkich i roślin ozdobnych.

Zobacz jak wyglądają produkty

Co zyskujesz?

Pamiętaj, że oferujemy więcej niż tylko pracę!

Zakwaterowanie

W typowo holenderskich lub domkach.

Transport

Pomożemy Ci zorganizować transport za granicę.

Holenderską umowę

Wyjeżdżając z nami do pracy wszystko jest przejrzyste.

Wynagrodzenie

Oferujemy Ci 11.10€ brutto za godzinę pracy.

Czego od Ciebie oczekujemy

Znajdziesz naszą agencję w KRAZ pod numerem 23700

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników
  • Doświadczanie w branży ogrodniczej będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość na pracę w wyższej temperaturze
  • Entuzjazm i chęci do pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Twoje obowiązki

  • Opieka nad grupą od 10 do 15 pracowników szklarni
  • Współpraca z pozostałymi team leaderami
  • Przekazywanie i instruowanie w codziennych obowiązkach podległego zespołu
  • Pielęgnacja sadzonek różnych roślin w zależności od sezonu wraz z podległym zespołem
  • Wykonywanie prac zgodnie z instrukcjami obowiązującymi w miejscu pracy
  • Nasze wymagania

    Twoje obowiązki

    Jakie płyną korzyści dzięki pracy za granicą?

    Zobacz jak szybko możesz zmienić swoje plany na przyszłość.

    Wypasiony samochód

    Nowe BMW lub AUDI.

    Nowa miejscówka

    Własny dom lub mieszkanie.

    Najnowszy iPhone

    A także słuchawki Beats.

    Rajskie wakacje

    Malediwy lub Tajlandia.

    Zainteresowany/a?

    Zarejestruj się już teraz, aby mógł się skontaktować z Tobą nasz rekruter!